Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap! vonná svíčka

Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap! vonná svíčka
Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap! vonná svíčka
Nové
624 g
845

Kód: MKH02553 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap!
Složení

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap! provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.

Vlastnosti:

  • ovocná vůně
  • svěží vůně
  • dřevitá vůně
  • dlouhá doba hoření

Složení:

  • s obsahem sójového vosku
  • s obsahem včelího vosku
  • neobsahuje parafín
  • bavlněný knot

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku. Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku.

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Celý text

Složení

Složení
jedle, pačuli, zelené tóny, jablko, citrusy, borovice
Druh bytové vůně
dřevitá, sladká, svěží
Druh knotu
bavlněný
Počet knotů
1
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Rake, Pile, Leap!