Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Milkbottle

Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Milkbottle
Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Milkbottle
226 g

Kód: MKH01969 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla
Složení

Milujete čistou, plnou vůni pravé vanilky? Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Pure Vanilla v sobě ukrývá syté aroma madagaskarských vanilkových lusků, které se při hoření uvolní a rozline celým prostorem. Užijte si svou chvilku klidu a pohody.

Vonné svíčky ve skle Milkhouse Candle Co. vám navodí dobrou náladu a dodají vašemu domovu útulné kouzlo. Tyto zdravé svíčky obsahují pouze 100% přírodní vosk, takže si je můžete zapálit, kdykoliv budete chtít.

Vlastnosti:

  • oblíbená vanilková vůně je nestárnoucí klasikou
  • má relaxační a uvolňující účinky
  • v nádobce milkbottle jar voní dlouhých 50 hodin

Složení:

  • 100% přírodní vosky (sójový a včelí)
  • pouze 100% přírodní vonné oleje
  • 0 % parafín
  • 0 % syntetická barviva a vůně

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů.

Složení

Složení
madagaskarská vanilka
Druh bytové vůně
sladká, gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla