Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Cream Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla vonná svíčka Cream Jar
142 g

Kód: MKH01968 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla
Složení

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Pure Vanilla omámí vaše smysly klasickou vůní vanilkových lusků. Vychutnejte si klid, pohodu a příjemnou atmosféru se sladkým aroma vanilky, která dodá jedinečnost i každodenním okamžikům.

Sójové svíčky Milkhouse Candle Co. jsou dokonalým doplňkem do každého domova. Krásně provoní celý byt a i obyčejné okamžiky se díky nim stanou jedinečnými. Tyto ekologické svíčky se skládají pouze ze 100% přírodního vosku, a díky tomu jsou zdravé pro vás i pro vaše okolí.

Vlastnosti:

  • je vhodná pro každou denní i roční dobu
  • klasická vůně se hodí i jako univerzální dárek
  • v nádobce cream jar voní zapálená až 35 hodin

Složení:

  • 100% přírodní sójový a včelí vosk
  • esenciální oleje
  • neobsahuje syntetická barviva a parafín

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů.

Složení

Složení
madagaskarská vanilka
Druh bytové vůně
sladká, gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Pure Vanilla