Milkhouse Candle Co. Creamery Pineapple Gelato vonná svíčka Cream Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Pineapple Gelato vonná svíčka Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Pineapple Gelato vonná svíčka Cream Jar
142 g

Kód: MKH01881 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Pineapple Gelato
Složení

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Pineapple Gelato vás při hoření přenese v myšlenkách do exotických dálek charakteristických vůní ananasu, kokosu a vanilky.

Svíčky ve skle Milkhouse Candle Co. dokonale provoní váš domov a navodí báječnou atmosféru pro každodenní pohodu i sváteční okamžiky. Tyto svíčky ze sójového vosku a také včelího tvoří nejen krásnou ozdobu do bytu, ale navíc jsou oproti svíčkám z běžného parafínu zdravější.

Vlastnosti:

  • přináší svěží a sladkou vůni ovocného koktejlu s vanilkou a kokosem
  • intenzivně provoní celý byt a navodí atmosféru pohody
  • v nádobce cream jar nabízí až 35 hodin hoření

Složení:

  • 100% přírodní sójový vosk s přídavkem včelího
  • 0 % syntetických barviv
  • 0 % syntetických vůní

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů.

Složení

Složení
kokos, ananas, vanilka
Druh bytové vůně
ovocná, gurmánská
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Pineapple Gelato