Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea vonná svíčka Cream Jar

1×
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea vonná svíčka Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea vonná svíčka Cream Jar
142 g

Kód: MKH01956 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea
Složení

Vonná svíčka Milkhouse Candle Co. Lemongrass Tea vás potěší energizující vůní zeleného čaje a citronové trávy, dodá vám dobrou náladu a zaplní každý prostor tóny svěžesti a čistoty.

Svíčky ve skle Milkhouse Candle Co. dokonale provoní váš domov a navodí báječnou atmosféru pro každodenní pohodu i sváteční okamžiky. Tyto svíčky ze sójového vosku a také včelího tvoří nejen krásnou ozdobu do bytu, ale jsou navíc oproti svíčkám z běžného parafínu zdravější.

Vlastnosti:

  • jemná a svěží vůně se hodí pro každé prostředí i příležitost
  • je ideálním dárkem pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví
  • v nádobce cream jar hoří kolem 35 hodin

Složení:

  • 100% včelí vosk s příměsí sójového
  • 0 % syntetický parafín
  • 0 % umělá barviva a esence

Jak používat:
Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů.

Složení

Složení
sladký zázvor, citron, zelené tóny
Druh bytové vůně
citrusová, bylinná, svěží
Druh knotu
bavlněný
Druh vosku
sójový, včelí
Materiál
sklo

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea1