Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea aroma difuzér s náplní

Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea aroma difuzér s náplní
Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea aroma difuzér s náplní
200 ml

Kód: MKH02414 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea
Složení

Aroma difuzér Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • bylinné aroma
  • citrusová vůně

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Tento aroma difuzér se dodává bez náplně. Je potřeba zakoupit si některou ze speciálních náplní do aroma difuzéru.

Složení

Složení
sladký zázvor, citron, zelené tóny
Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
led
Druh bytové vůně
citrusová, bylinná, svěží
Typ aroma difuzéru
tyčinkový

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Lemongrass Tea