Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender aroma difuzér s náplní

Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender aroma difuzér s náplní
Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender aroma difuzér s náplní
200 ml

Kód: MKH02411 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender
Složení

Aroma difuzér Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru.

Vlastnosti:

  • bylinné aroma

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek.

Složení

Složení
eukalyptus, exotické koření, levandule
Druh bytové vůně
bylinná

O značce Milkhouse Candle Co.

100% přírodní vosk (sójový a včelí) a vůně z esenciálních olejů – to je základ všech stylových svíček značky Milkhouse Candle Company. Pro maximálně čisté a bezpečné hoření navíc neobsahují žádná umělá barviva nebo toxické olovo v knotu.

Zakladatelé značky Eric a Janet Sparrow mají silné pouto ke středozápadu USA, přírodě a zemědělství. Vše začalo jako hobby v roce 2002, kdy začali vyrábět svíčky v zavařovacích sklenicích a prodávali je na lokálních trzích. Sdíleli své kreativní výrobky s přáteli, rodinou, spolupracovníky a získávali stále více nadšených ohlasů.

Rok na to založili svou vlastní značku Milkhouse Candle Co. Ta brzy vyrostla v úspěšnou společnost, která si stále zakládá na původních hodnotách a na požitku z čistých, zdravých svíček ze sójového a včelího vosku.

Recenze Milkhouse Candle Co. Creamery Eucalyptus Lavender