Milk Shake Color Care

kosmetická sada IV.

Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
Akce
Novinka
kosmetická sada IV.
500

Kód: MLK01808 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační a ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml + pečující kondicionér pro barvené vlasy 300 ml + plyšák Milky Bear 1 ks

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Milk Shake Color Care
kosmetická sada IV. | 500

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
hydratace, ochrana barvy

O značce Milk Shake

Profesionální vlasová kosmetika Milk Shake využívá sílu přírody pro uspokojení potřeb náročnějších spotřebitelů a profesionálních salonů. Produkty Milk Shake obsahují unikátní kombinaci mléčných proteinů a výtažků z ovoce, které vlasy hydratují, regenerují a dávají jim novou sílu.

Značka Milk Shake nabízí kompletní sortiment kvalitních výrobků, které se stanou vašimi oblíbenými pomocníky a pomáhají zlepšit a udržet přirozenou krásu vašich vlasů. Unikátní produktovou řadu Milk Shake uvedla na trh dynamická italská značka z.one concept, kterou v roce 1999 založil profesionální kadeřník Ivano Panzeri.

Vlasová kosmetika řady Milk Shake se vyvíjí ve vlastních laboratořích, které úzce spolupracují s významnými technickými univerzitami v Itálii a USA. Vlasová kosmetika Milk Shake je hitem nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích celého světa. Všechny produkty jsou navíc ekologické a šetří životní prostředí.