Milk Shake Color Care

kosmetická sada IV.

1×
Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
Milk Shake Color Care kosmetická sada IV.
kosmetická sada IV.

Kód: MLK01808 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: hydratační a ochranný šampon pro barvené vlasy 300 ml + pečující kondicionér pro barvené vlasy 300 ml + plyšák Milky Bear 1 ks

Milk Shake Color Care
kosmetická sada IV.

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
hydratace, ochrana barvy

O značce Milk Shake

Profesionální vlasová kosmetika Milk Shake využívá sílu přírody pro uspokojení potřeb náročnějších spotřebitelů a profesionálních salonů. Produkty Milk Shake obsahují unikátní kombinaci mléčných proteinů a výtažků z ovoce, které vlasy hydratují, regenerují a dávají jim novou sílu.

Značka Milk Shake nabízí kompletní sortiment kvalitních výrobků, které se stanou vašimi oblíbenými pomocníky a pomáhají zlepšit a udržet přirozenou krásu vašich vlasů. Unikátní produktovou řadu Milk Shake uvedla na trh dynamická italská značka z.one concept, kterou v roce 1999 založil profesionální kadeřník Ivano Panzeri.

Vlasová kosmetika řady Milk Shake se vyvíjí ve vlastních laboratořích, které úzce spolupracují s významnými technickými univerzitami v Itálii a USA. Vlasová kosmetika Milk Shake je hitem nejen v Itálii, ale i v mnoha dalších zemích celého světa. Všechny produkty jsou navíc ekologické a šetří životní prostředí.