Mexx XX By Mexx Lovesome

deospray pro ženy 150 ml

Mexx XX By Mexx Lovesome deospray pro ženy 150 ml
Mexx XX By Mexx Lovesome deospray pro ženy 150 ml
deospray pro ženy 150 ml

Kód: MEX0058 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Mexx XX By Mexx Lovesome
deospray pro ženy 150 ml

Popis parfému Mexx XX By Mexx Lovesome

Parfémovaný deospray Mexx XX By Mexx Lovesome je skvělým doplňkem vůně ze stejné řady. Efektivně bojuje proti nežádoucímu pocení, pečuje o pokožku podpaží a zanechává ji krásně provoněnou a svěží po mnoho hodin.

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx XX By Mexx Lovesome

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!