MexxWoman Classic Citrus & Sandalwood osvěžující tělový sprej

Mexx Woman Classic Citrus & Sandalwood osvěžující tělový sprej
Mexx Woman Classic Citrus & Sandalwood osvěžující tělový sprej
250 ml

Kód: MEX00894 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Mexx Woman Classic Citrus & Sandalwood
Složení

Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámský tělový sprej Mexx Woman Classic Citrus & Sandalwood je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí.

  • citrusová vůně
  • dřevitá vůně
  • čistá svěží vůně
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Hořlavé. Zabraňte styku s očima.
Celý text

Složení

Druh vůně
citrusová, dřevitá

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Woman Classic Citrus & Sandalwood