Mexx Look Up Now For Her

deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

Mexx Look Up Now For Her deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

Kód: MEX0451 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Mexx Look Up Now For Her
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Mexx Look Up Now For Her

Deodorant s rozprašovačem Mexx Look Up Now For Her vám dodá svěžest a potřebnou energii. Při použití v kombinaci s vůní ze stejné řady pomáhá udržet její intenzitu během celého dne.

O značce Mexx

Značka Mexx vznikla v 70. letech  20. století, kdy návrhář Rattan Chadha začal prodávat vlastní módní kolekce. Název Mexx vznikl spojením dvou značek, Moustache (pro muže) a Emmanuelle (pro ženy). Výraz „XX“ symbolizuje dva polibky. Dnes jsou výrobky Mexx k dostání ve více než 55 zemích světa.

Kromě oblečení a kvalitní kosmetiky dodává na trh také vůně. Parfémy Mexx čerpají inspiraci z ruchu velkoměst, která nikdy nespí. Mexx na jejich tvorbě spolupracuje s úspěšnými parfuméry jako je Benoist Lapouza či Nathalie Lorson. Vůně Mexx jsou velmi svěží, živé a vyzařují mladickou energii.

Mexx má v portfoliu toaletní a parfémované vody, sprchové gely, tělová mléka, vody po holení a jiné produkty péče o tělo. Značka Mexx jistě zaujme všechny, kteří jsou sportovně založení, chtějí žít své životy naplno a umějí se bavit.

Recenze Mexx Look Up Now For Her

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!