Mexx Ice Touch Woman 2014

tělové mléko pro ženy 150 ml

Mexx Ice Touch Woman 2014 tělové mléko pro ženy 150 ml
Mexx Ice Touch Woman 2014 tělové mléko pro ženy 150 ml
tělové mléko pro ženy 150 ml

Kód: MEX0192 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Mexx Ice Touch Woman 2014
tělové mléko pro ženy 150 ml

Popis parfému Mexx Ice Touch Woman 2014

Tělové mléko Mexx Ice Touch Woman 2014 dokonale doplní vůni ze stejnojmenné řady. Mléko účinně vyživí vaši pokožku a dodá jí tolik potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání bude vaše kůže sametově hebká a neodolatelně jemná.

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Ice Touch Woman 2014

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!