Mexx Fresh Woman

tělové mléko pro ženy 150 ml

2×
Mexx Fresh Woman tělové mléko pro ženy 150 ml
Mexx Fresh Woman tělové mléko pro ženy 150 ml
tělové mléko pro ženy 150 ml

Kód: MEX0231 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte produkty značky Mexx alespoň za 299 Kč a v košíku si můžete jako dárek vybrat 50ml pánský nebo dámský sprchový gel.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Mexx Fresh Woman
tělové mléko pro ženy 150 ml

Popis parfému Mexx Fresh Woman

Mexx Woman je svěží květinová vůně pro ženy. Vchází v hávu zelené mandarinky, srdce patří neobvyklé „mléčné trávě“ a na závěr nás pohladí leknín a cedr. Flakón je inspirován přírodou a mořem.

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Fresh Woman

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem