MexxFresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine osvěžující tělový sprej

Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine osvěžující tělový sprej
Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine osvěžující tělový sprej
250 ml

Kód: MEX00891 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine
Složení

Chystáte se k vodě nebo sportovat, a přesto chcete krásně vonět? Lehký tělový sprej pro ženy Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine je jako stvořený pro každou příležitost, kdy toužíte po provoněné kůži a zároveň nechcete sahat po intenzivním parfému.

  • čistá svěží vůně
  • ovocná vůně
  • květinová vůně
  • pro moderní ženu 21. století
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí
  • speciální letní edice

Důležitá upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Hořlavé. Zabraňte styku s očima.
Celý text

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Fresh Splash Fresh Watermelon & Jasmine