Mexx Energizing Woman

deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

3×
Mexx Energizing Woman deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
Mexx Energizing Woman deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

Kód: MEX0155 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Mexx Energizing Woman
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

Popis parfému Mexx Energizing Woman

Deodorant s rozprašovačem pro ženy Mexx Energizing Woman skvěle doplňuje parfémovanou vodu ze stejné řady. Skvěle chrání před vznikem nepříjemného potu a zápachu. Je jemný a nedráždí pokožku. Jeho vůně přináší spoustu pozitivní energie, optimismu, vzrušení a zážitků.

O značce Mexx

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.

Recenze Mexx Energizing Woman

Přidat novou recenzi

5.0
3 recenze
2
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem