Skip to main content

MexxCity Breeze deodorant s rozprašovačem pro ženy

Mexx City Breeze deodorant s rozprašovačem pro ženy
Mexx City Breeze deodorant s rozprašovačem pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
201

Ušetříte 42%
75 ml
116

Více než 5 ks skladem | Kód: MEX0499
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Propojte své vůně v harmonický celek. Deodorant Mexx City Breeze uvolňuje stejné aroma jako vaše vůně ve flakonu a společně tak tvoří perfektní pár.

Vlastnosti:

  • chrání před nepříjemným zápachem
  • dodává dlouhodobý pocit komfortu a čistoty
  • dodává svěžest
  • doplňuje vůni ze stejné řady

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

Inspirace městským životem a nekonečnou energií – nizozemská značka Mexx již více než 30 let rezonuje v rytmu doby. Je nápaditá, moderní a vyniká propracovaným designem. Mexx parfémy vyzařují mladistvou sílu. Spojuje je autentičnost, styl a kreativita a představují dokonalé společníky do každého dne.

Mexx vznikl v roce 1986, kdy obchodník Rattan Chadha sloučil dvě své již existující značky, a sice pánskou Mustache a dámskou Emanuelle. K počátečním písmenům jejich názvů připojil dva pomyslné polibky XX a zrodil se Mexx – název jednoho z nejúspěšnějších módních brandů na světě.

Fashion kolekce brzy doplnily také Mexx vůně. Dnes značka povzbuzuje mladé lidi, aby zpochybňovali průměrnost, experimentovali s vlastním stylem, zdůrazňovali svou individualitu a sami v sebe věřili. Každý parfém Mexx umí dokonale podtrhnout osobnost toho, kdo žije naplno, touží po nekonečné zábavě i nových zážitcích a nebojí se být nepřehlédnutelný.