Memo Italian Leather parfémovaná voda unisex

Memo Italian Leather parfémovaná voda unisex
Memo Italian Leather parfémovaná voda unisex
75 ml

Kód: MEM0819 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Memo Italian Leather
Složení

Italian Leather je balzámová aromatická vůně pro muže a ženy s výrazným akordem kůže. Patří do kolekce Cuirs Nomades z dílny francouzské nikové (niche) značky MEMO, založené roku 2007 knižní vydavatelkou Clarou Molloy. Parfémy Memo jsou inspirované vzácnými vzpomínkami, které Clara nasbírala na svých četných cestách po celém světě. Pro všechny platí motto značky: „Vůně je suvenýr. ’Memo’ je její pamětí.“  Parfémovaná voda Italian Leather není výjimkou, čerpá inspiraci z kouzelné vzpomínky na Itálii jakožto dokonalého místa pro snílky.

Vůni Memo Italian Leather vytvořila renomovaná návrhářka parfémů Alienor Massenet a dokonale jí ztělesnila představu o Itálii jako zemi, kde se můžete oddávat snění při sledování hvězdné oblohy, rozvíjet své sny, dodávat jim tisíce podob a radostně se jimi nechat prostoupit. Parfémovaná voda Italian Leather evokuje cestu za takovýmto snivým únikem. Můžeme si představit rudou kůži na volantu kabrioletu, kterým se blížíme k cíli a hladce přitom splýváme s okolní krajinou. Silnice, po kterých jedeme, objímají smyslné tvary polí a údolí. Vůně Italian Leather hovoří jazykem Říma, jazykem spontánní milenecké siesty, jazykem spojujícím jednoduchost zeleného listu rajčete se sofistikovanou krásou kůže, myrhy a vanilky. Hovoří jazykem lucidního snu – nádherného vědomého snění. 

Úchvatně bohatá a dokonale vyladěná vonná kompozice Memo Italian Leather se v hlavě otevírá akordy rajčatových listů, vanilky a kůže. V srdci nalezneme labdanum, šalvěj, galbanum, opět listy rajčat a kořen kosatce. V základu se znovu objevuje vanilka a kůže, které doprovází tóny santalového dřeva, toluánského balzámu, sladké myrhy (opoponax), myrhy, benzoinu a pižma. Celkové aroma zasazuje vůni kůže do kompozice s balzámovými, aromatickými, zelenými a lehce pudrovitými stránkami, a nabízí tak unikátní a naprosto snový vonný zážitek.

Parfémovaná voda Italian Leather se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe si její vůni vychutnáte, když cítíte potřebu uniknout z každodennosti a na chvíli se krásně zasnít s otevřenýma očima.  Memo Italian Leather si zamilují si zejména muži a ženy, kteří mají rádi vůni kůže, obzvláště v parfémech s originální kompozicí. Vyzkoušet by ji měl také každý, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu a má rád, když za vůní, kterou nosí, stojí poutavá inspirace.

Všechny parfémy značky Memo kromě své vysoké kvality a nezapomenutelnosti vůní zaujmou také balením. Italian Leather není výjimkou. Nezaměnitelný flakon s originálně ztvárněným motivem italské krajiny v atraktivní barevné kombinaci tmavožluté a tmavohnědé barvy doplňuje vysoce elegantní tmavá krabička. Vyzkoušejte parfém od značky, která čerpá inspiraci ze vzácných cestovatelských vzpomínek, a zamilujte se do vysoce zdařilé balzámové interpretace vůně kůže.

Memo Italian Leather – vůně kůže, myrhy a vanilky v bohatém balzámovém obláčku denního snění.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kůže, vanilka, listy rajčat
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
galbanum, šalvěj muškátová, kořen kosatce, labdanum, listy rajčat
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, kůže, pižmo, opoponax, vanilka, tolu balzám, myrha, benzoin
Druh vůně
kožená

Recenze Memo Italian Leather