Melvita Solyflores Musk - Ginger

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Melvita Solyflores Musk - Ginger toaletní voda pro ženy 100 ml
Melvita Solyflores Musk - Ginger toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: MEL1903 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Melvita Solyflores Musk - Ginger
100 ml

Popis parfému Melvita Solyflores Musk - Ginger

Toaletní voda Melvita Solyflores Musk - Ginger je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním.

  • květinová vůně
  • pro moderní sebevědomou ženu
  • na každodenní nošení

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.

Recenze Melvita Solyflores Musk - Ginger

Přidat novou recenzi

3.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem