Melvita Pour Homme

deodorant roll-on bez obsahu hliníku

Melvita Pour Homme deodorant roll-on bez obsahu hliníku
50 ml

Kód: MEL1856 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Melvita Pour Homme
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Melvita Pour Homme

Deodorant roll-on bez obsahu hliníku Pour Homme z portfolia francouzské kosmetické značky Melvita chrání před tělesným zápachem bez blokování zdravé perspirace.

Účinný kuličkový deodorant pro muže Melvita Pour Homme spojuje očistné vlastnosti pryskyřice kopajva, komplexu aminokyselin a chmelu. Nabízí dlouhotrvající ochranu svěžesti, aniž by bránil důležitým perspiračním procesům. Neobsahuje hliník ani parabeny, téměř 100 % použitých surovin je přírodního původu a více než 60 % navíc pochází z organické farmy.

Vlastnosti:

  • chrání před tělesným zápachem
  • neblokuje perspiraci
  • je přírodní

Složení:

  • wasabi
  • kopajva
  • ječmen
  • chmel

Jak aplikovat:
Aplikujte do podpaždí, na umytou a osušenou pokožku.

Vlastnosti

Druh balení
deo roll-on
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.