Melvita L'Or Rose

zeštíhlující sérum na boky a stehna

Melvita L'Or Rose zeštíhlující sérum na boky a stehna
Melvita L'Or Rose zeštíhlující sérum na boky a stehna
125 ml

Kód: MEL1914 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Melvita L'Or Rose
125 ml

Popis produktu Melvita L'Or Rose

Přípravek Melvita L'Or Rose zajistí vaší pokožce speciální péči. Po použití bude hladší, pevnější a intenzivně hydratovná.

Vlastnosti:

  • rychle se vstřebává
  • viditelně vyhlazuje pokožku
  • hloubkově vyživuje a hydratuje pokožku

Jak používat:
Nanášejte krouživými pohyby 1× až 2× denně na problematická místa.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.