Melvita Les Essentiels

extra jemný sprchový gel pro celou rodinu

Melvita Les Essentiels extra jemný sprchový gel pro celou rodinu
Melvita Les Essentiels extra jemný sprchový gel pro celou rodinu
1000 ml

Kód: MEL1824 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Melvita Les Essentiels
1000 ml

Popis kosmetiky Melvita Les Essentiels

Extra jemný sprchový gel pro celou rodinu Les Essentiels Family Shower Gel z portfolia francouzské kosmetické značky Melvita povzbuzuje pokožku i smysly.

Sprchový gel Melvita Les Essentiels se pro svou nesmírnou šetrnost hodí ke každodenní hygieně celé rodiny. Příjemně voní díky esenciálním olejům z citronu, pomeranče a levandule a povzbudivé a hydratační vlastnosti mu propůjčují aloe vera, kaštan a hroznové víno. Použité suroviny jsou z téměř 100 % přírodního původu a 10 % navíc pochází z organické farmy.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí
  • povzbuzuje
  • hydratuje
  • příjemně voní
  • je přírodní

Složení:

  • pomerančový, citronový a levandulový olej
  • extrakty z aloe, kaštanu a hroznového vína

Jak aplikovat:
Naneste na navlhčenou pokožku, masírujte, opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.