Melvita Hair

vlasový šampon s esenciálními oleji

Melvita Hair vlasový šampon s esenciálními oleji
Melvita Hair vlasový šampon s esenciálními oleji
500 ml

Kód: MEL1833 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.

Popis produktu Melvita Hair

Vlasový šampon s esenciálními oleji Hair Frequent Wash Shampoo z portfolia francouzské kosmetické značky Melvita šetrně čistí všechny typy vlasů.

Přírodní šampon Melvita Hair s grapefruitem a medem je díky své šetrnosti a univerzálnosti dokonalou volbou pro každodenní mytí jakéhokoli typu vlasů. Je formulován s nesulfátovou pěnicí látkou, téměř 100 % použitých surovin je přírodního původu a 19 % navíc pochází z organické farmy.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí
  • je vhodný pro časté mytí
  • je přírodní

Složení:

  • levandulová voda
  • extrakt ječmene
  • med
  • olej z grapefruitové kůry
  • olej z listů myrtovníku citronového

Jak aplikovat:
Naneste na mokré vlasy, napěňte, opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.