Melvita Hair

jemný čisticí šampon pro mastné vlasy

Melvita Hair jemný čisticí šampon pro mastné vlasy
Melvita Hair jemný čisticí šampon pro mastné vlasy
500 ml

Kód: MEL1828 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Melvita Hair

Jemný čisticí šampon pro mastné vlasy Hair Gentle Purifying Shampoo z portfolia francouzské kosmetické značky Melvita redukuje nadbytečný maz.

Přírodní šampon Melvita Hair s esenciálními oleji z citronu a rozmarýnu je dokonalou volbou pro mytí mastných vlasů. Vytváří svěží, lehkou pěnu, která zbavuje nadměrné mastnoty. Je formulován s nesulfátovou pěnící látkou, téměř 100 % použitých surovin je přírodního původu a 10 % navíc pochází z organické farmy.

Vlastnosti:

  • jemně čistí
  • redukuje nadbytečný maz
  • je přírodní
  • je dermatologicky testovaný

Složení:

  • levandulová voda
  • olej z citronové kůry
  • rozmarýnový olej
  • kyselina mléčná

Jak aplikovat:
Naneste na mokré vlasy, napěňte, opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
mastné vlasy
Účinek
regulace nadbytečného mazu

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.