Melvita Dental Care

zubní pasta s bělicím účinkem

Melvita Dental Care zubní pasta s bělicím účinkem
Melvita Dental Care zubní pasta s bělicím účinkem
75 ml

Kód: MEL1819 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Melvita Dental Care
75 ml

Popis produktu Melvita Dental Care

Zubní pasta Dental Care Dentifrice White Teeth z portfolia francouzské kosmetické značky Melvita bělí zuby přírodní cestou.

Zubní pasta s bělicím účinkem Melvita Dental Care spojuje účinky bílého jílu, speciální soli a jedlé sody s unikátní silou bambusového prášku pro dokonale čisté, přirozeně bílé zuby. Díky olejům z mandarinky, pomeranče a badyánu navíc příjemně sladce chutná. Neobsahuje fluorid, barviva, ani umělou příchuť. Téměř 100 % použitých surovin je přírodního původu a 25 % navíc pochází z organické farmy.

Vlastnosti:

  • čistí
  • bělí
  • sladce chutná
  • je přírodní

Složení:

  • bílý jíl
  • sůl Guerande
  • jedlá soda
  • bambusový prášek
  • mandarinkový, pomerančový, badyánový olej

Jak aplikovat:
Po každém jídle si čistěte pastou zuby kruhovými pohyby po dobu 2-3 minut.

O značce Melvita

Francouzská kosmetická značka Melvita se více než čtvrt století věnuje výrobě kvalitní organické kosmetiky. Melvita skutečně rozumí přírodě a její nabídka bio výrobků je v současné době jednou z nejširších na světě. Kosmetika Melvita zahrnuje produkty určené k péči o tělo, pleť i vlasy. Nechybí ani jedinečná sluneční kosmetika nebo přípravky pro zubní hygienu. Oblíbené jsou také originální toaletní vody i harmonicky vyvážené řady květinových vod. Kosmetika Melvita s přehledem dokáže splnit různorodé potřeby všech náročných žen!
Příběh firmy Melvita začal u včel, kdy francouzský biolog Bernard Chevilliat objevil během své včelařské praxe bohatství, které nám příroda nabízí odpradávna. Na základě tohoto poznání vznikly jedinečné kosmetické přípravky Melvita, které obsahují prvotřídní včelí produkty a vzdávají tak poctu tradičnímu včelařství. Již samotný název značky dokonale vystihuje filozofii firmy. Slovo Melvita je složeninou latinských slov označujících med (mel) a život (vita). Kromě včelích produktů také kosmetika Melvita obsahuje více než 600 přírodních ingrediencí s prokázanou účinností, mezi které také patří esenciální oleje nebo rostlinné výtažky. V kosmetice Melvita naopak nenaleznete škodlivé parabeny, umělá barviva, chemické filtry nebo konzervanty. Bio kosmetika Melvita je velmi přísně kontrolovaná a klinicky testovaná.