Megasonex M8T1, náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček | notino.cz

Megasonex M8T1

náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček

Megasonex M8T1 náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček
Megasonex M8T1 náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček
Megasonex M8T1 náhradní škrabka na jazyk pro ultrasonický zubní kartáček
1 ks
342

Kód: MEA0003 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Megasonex M8T1

Popis:
Náhradní škrabka na jazyk Megasonex M8T1 je určená pro ultrasonický zubní kartáček. Škrabka Megasonex M8T1 účinně odstraňuje z povrchu jazyka bakterie, které způsobují nepříjemný zápach z úst. Díky tomu docílíte skutečné čistoty jazyka a významně tak přispějete k dokonalé čistotě vaší dutiny ústní. Škrabka je použitelná z obou stran a její používání je velice pohodlné a efektivní zároveň. Škrabka na jazyk Megasonex M8T1 jde velice snadno připevnit na ultrasonický kartáček Megasonex.

Účinky:

  • čistí povrch jazyka
  • zamezuje množení bakterií
  • přispívá ke svěžímu dechu
  • udržuje čistotu v dutině ústní

Jak používat:
Nasaďte škrabku na ultrasonický kartáček. Pomocí jemných tahů vyčistěte jazyk po celé jeho ploše. Po použití škrabku důkladně opláchněte vodou.

O značce Megasonex

Megasonex je odborníkem v oblasti bělení a čištění zubů. Cílem této kalifornské značky je zajistit zákazníkům zdravý a oslňující úsměv snadno a efektivně. Všechny produkty Megasonex jsou unikátním spojením vědeckých poznatků a inovativních řešení.
Mezi jedinečné produkty značky Megasonex patří např. unikátní ultrasonický zubní kartáček, který dokonale čistí zuby bez jejich poškození. Každý výrobek Megasonex je více než 30 krát kontrolován ve výrobní lince.
Můžete si tak býti jisti, že se vám do rukou dostává opravdová kvalita. Objevte způsob, jak docílit opravdu zdravých a bělejších zubů se značkou Megasonex!

Menu