Megasmile Interdental

mezizubní kartáčky 5 ks

Megasmile Interdental mezizubní kartáčky 5 ks
Megasmile Interdental mezizubní kartáčky 5 ks
SS 2,4 mm

Kód: MEG1534 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Megasmile Interdental
SS 2,4 mm

Popis produktu Megasmile Interdental

Popis:
Mezizubní kartáčky Mgasmile jsou odolnější a bezpečnější při používání vzhledem k jejich nadčasovému designu. Jsou vhodné také pro použití na implantáty, rovnátka a můstky. Díky speciálně upravené rukojeti lze zavézt mezizubní kartáčky Megasmile do jakékoliv pozice v mezizubních prostorách. Hygienické a hustě vrstvené štětiny mezizubních kartáčků chrání dlouhodobé implantáty, můstky a zubní rovnátka. Mezizubní kartáčky Megasmile disponují speciální povrchovou úpravou pro maximální komfort při čištění zubů.

Vlastnosti:

  • vhodné pro použití na implantáty, rovnátka a můstky
  • speciálně upravená rukojeť a povrchová úprava
  • májí hygienické a hustě vrstvené štětiny
  • jsou odolnější a bezpečnější při používání
  • různé velikosti

O značce Megasmile

Švýcarská značka Megasmile se specializuje na vývoj a prodej produktů dentální hygieny. V roce 2007 ji založil stomatolog Dr. Roland Zettel – tvůrce patentovaných bělicích zubních kartáčků Black Whitening a Sonic Black Whitening. Ty jsou unikátní tím, že čisticí aktivní uhlí je obsaženo přímo v hlavicích kartáčků, a proto není pro dosažení dokonalého efektu nutné aplikovat žádné další látky.

Značka Megasmile si potrpí na zajímavý design svých produktů, kartáčky byly dokonce oceněny prestižní Good Design Award. Vyzkoušejte i vy revoluční kartáčky a další přípravky pro dokonalý chrup značky Megasmile a oslňte své okolí nezapomenutelným úsměvem!