MEDICPROGRESS ProIntimzklidňující a regenerační krém na intimní partie

2×
MEDICPROGRESS ProIntim zklidňující a regenerační krém na intimní partie
MEDICPROGRESS ProIntim zklidňující a regenerační krém na intimní partie
50 ml

Kód: MDP1697 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu MEDICPROGRESS ProIntim
Vlastnosti

Popis:
MedicProgress Pro Intim zklidňující a regenerační krém na intimní partie je jemná péče, která zklidňuje podráždění pokožky po holení, depilaci, ale i při pocení a koupání, které oslabuje přirozenou vaginální mikloflóru. Účinné složení obsahuje BioEcolii®, speciální látku, která udržuje vaginální mikroflóru vyváženou a přispívá k vyrovnanému pH intimních partií. O pokožku pečuje a ozdravuje ji.
Látka zároveň zklidňuje a posiluje pokožku, která je odolnější a méně náchylná k vnějšímu podráždění. MedicProgress Pro Intim zklidňující a regenerační krém na intimní partie má antimikrobiální schopnosti a slouží jako prevence před různými druhy vnějšího podráždění.

Účinky:

  • regeneruje a pečuje o pokožku
  • má antimikrobiální schopnosti
  • zklidňuje
  • zmírňuje podráždění
  • přispívá ke zvýšení odolnosti pokožky

Složení:

  • BioEcolii® - udržuje vyváženou mikroflóru,  zklidňuje

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.
 
Jak aplikovat:
Dostatečné množství vmasírujte na pokožku.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce MEDICPROGRESS

Kosmetika MEDICPROGRESS je značkou pro unikátní přípravky s prokazatelnými účinky. Pokud vám záleží na ověřené kvalitě a rádi využíváte kosmetické produkty s přidanou hodnotou, pak vás určitě bude zajímat celá řada výrobků kosmetiky MEDICPROGRESS.

Netestováno na zvířatech, s využitím alternativních metod, s důrazem na bio kompatibilitu a soustředěno na dokonalý komfort a dobrý pocit uživatelů – přesně taková je česká značka MEDICPROGRESS.

Relativně mladá, ale dynamicky se rozvíjející společnost vsadila na úzkou spolupráci s vědci a lékaři. Přísně se zde dbá na dodržování mezinárodně certifikovaných výrobních postupů. Prioritou je rozvoj funkčních vlastností výrobků, uživatelský komfort a jednoduchost aplikace. V centru zájmu kosmetiky MEDICPROGRESS je vaše pohodlí, uvolnění, relaxace a kvalitní péče.

Kosmetika MEDICPROGRESS je vysoce funkční a kvalitní možností, jak pečovat o své tělo. S maximálním uživatelským komfortem se postará o vaše pohodlí a dobrý pocit. Přesvědčte se na vlastní kůži, že produkty MEDICPROGRESS jsou prostě kvalitní.

Recenze MEDICPROGRESS ProIntim2