MEDIBLANCWhitening zubní pasta s bělicím účinkem

MEDIBLANC Whitening zubní pasta s bělicím účinkem
MEDIBLANC Whitening zubní pasta s bělicím účinkem
100 ml

Kód: MEB2990 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte jakýkoliv produkt značky MEDIBLANC a celý balíček vám doručíme bez poštovného.

Popis MEDIBLANC Whitening
Vlastnosti

Získejte zpět zářivý úsměv. Nová bělicí zubní pasta MEDIBLANC Whitening si poradí s nežádoucím zabarvením zubní skloviny. Pomůže vám skvrny na zubech vám šetrně odstranit a postupně vrátit zpět přirozeně bílý odstín zubů.

Inovovaná receptura MEDIBLANC přináší profesionální péči
Nová a lepší receptura zubní pasty MEDIBLANC Whitening má sníženou pěnivost, nízkou abrazivitu a vysoké zastoupení hydroxyapatitu. Ten dokáže dodáním biologicky aktivních iontů vápníku a fosforečnanů významně ovlivnit stav, vzhled a odolnost vašich zubů.

Dopřejte svým zubům špičkovou profesionální péči každý den.

Vlastnosti:

 • PRO VŠECHNY TYPY ZUBNÍCH KARTÁČKŮ (klasický manuální, elektrický i sonický) i všechny věkové skupiny (vyjma dětí do 6 let)
 • SNÍŽENÁ PĚNIVOST A ABRAZIVITA
 • BĚLENÍ ZUBŮ A OBNOVA JEJICH PŘIROZENÉ BARVY 
  → sklovina postupně, s délkou používání pasty, nabývá svou původní barvu, zuby jsou lesklé, hladké a přirozeně zbarvené bez skvrn a zažloutlého odstínu.
 • REMINALIZACE ZUBŮ
  → díky hydroxyapatitu se významně zvyšuje množství bioaktivních iontů vápníku a fosforečnanu ve slinách, a tím se zrychluje proces přirozené remineralizace zubů. Obnovován je nejen povrch zubů, ale zacelovány jsou i hluboké trhliny až do dentinu.
 • OBNOVA ZUBNÍ SKLOVINY
  → přirozeně vznikající mikropraskliny a škrábance v zubní sklovině jsou rychleji zacelovány, povrch zubů je hladší a odolnější.
 • SNÍŽENÍ MNOŽSTVÍ ZUBNÍHO PLAKU 
  → unikátní schopnost iontů hydroxyapatitu vázat se na proteiny bakterií zubního plaku usnadňuje uvolnění plaku ze zubní skloviny a dochází tak k jeho účinné redukci
 • SNÍŽENÍ CITLIVOSTI ZUBŮ 
  → při dlouhodobé a správné péči dochází k lepší remineralizaci zubů, obnově zdravé struktury celého zubu i pod povrchem. Postupně a s dlouhodobým efektem se tak snižuje citlivost zubů, např. vůči působení chladu, horka, kyselých složek jídla.
 • HYDRATAČNÍ PÉČE O DÁSNĚ
 • SVĚŽÍ DECH PO DLOUHOU DOBU

Složení:        

 • hydroxyapatit – 100% přírodní minerál, příznivě ovlivňuje vzhled a odolnost zubů
 • chlorhexidin diglukonát – působí proti bakteriím zubního plaku
 • alantoin – zajišťuje rychlejší regeneraci dásní
 • menthol a mátový olej – zajišťují dlouhotrvající svěží dech
 • sodium PCA – pro lepší hydrataci dásní
 • bez přidaného peroxidu, fluoru a hrubých abraziv

Proč právě hydroxyapatit?
Hydroxyapatit je 100% přírodní minerál, který přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % dentinu, tedy zuboviny. Je klinicky prokázané, že hydroxyapatit přidaný do zubní pasty dokáže dodáním biologicky aktivních iontů vápníku a fosforečnanů významně ovlivnit stav, vzhled a odolnost zubů.
K přirozenému zesvětlení zubů tedy při používání pasty MEDIBLANC dochází právě díky iontům hydroxyapatitu, a nikoliv působením chemických zesvětlovačů, jako je např. peroxid, ani obrušováním zubů hrubými abrazivy.

Rituál péče o zuby a dutinu ústní:
Naneste na kartáček malé množství pasty a důkladně si čistěte zuby po dobu 2–3 minut minimálně 2× denně. Následně si důkladně vypláchněte ústa čistou vodou, abyste odstranili zbytky pasty i uvolněný zubní plak.
Doporučujeme používat zubní pastu MEDIBLANC dlouhodobě, jen tak se projeví její účinky na vzhled a kondici vašich zubů a dásní.

Notino tip:
Vybírejte si vždy typ pasty vhodný pro svůj chrup a pro maximální efekt doplňte svůj rituál péče o zuby také o vhodnou ústní vodu nebo sprej na osvěžení úst.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Napsali jsme o MEDIBLANC Whitening
Články

O značce MEDIBLANC

Profesionální péče v oblasti dentální hygieny, revoluční složení a skvělé výsledky – MEDIBLANC vám vždy zaručí pocit dokonale čistých zubů a spolehlivou ochranu celé ústní dutiny.

Inovované receptury zubních past MEDIBLANC byly vyvinuty pro všechny typy zubních kartáčků a všechny věkové skupiny. Neobsahují přidaný peroxid ani fluor, mají sníženou pěnivost a nízkou abrazivitou. Výjimečné je vysoké zastoupení 100% přírodního minerálu hydroxyapatitu. Ten přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % zuboviny. Jako součást zubní pasty tak významně zrychluje proces přirozené remineralizace zubů a na rozdíl od fluoru zaceluje i hlubší trhliny až do dentinu. Váže na sebe proteiny bakterií zubního plaku, a tím usnadňuje jeho uvolnění ze zubní skloviny.

Dlouhodobé a správné používání zubních past MEDIBLANC přispívá také ke snížení citlivosti zubů i k obnově původní bílé barvy skloviny. Dopřejte si i vy pocit dokonale čistých zubů každý den.

Recenze MEDIBLANC Whitening