MEDIBLANCDental Care stojan na zubní kartáček

1×
MEDIBLANC Dental Care stojan na zubní kartáček
MEDIBLANC Dental Care stojan na zubní kartáček
Nové
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
249

Ušetříte 10%
224
White
Skladem | Kód: MEB03446
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

S nejrůznějšími plasty přicházíme do kontaktu téměř všude. Ve své koupelně je ale mít nemusíte. Držák na kartáčky MEDIBLANC je vyroben ze zcela přírodního a snadno obnovitelného materiálu. Pro kelímek byla použita bambusová vlákna, předěl je z bambusu.

Pokud se také chcete chovat k planetě odpovědně, těžko byste hledali vhodnější surovinu než právě bambus. Komfort v koupelně si můžete užívat stylově a bez dalších zbytečných plastů.

Vlastnosti:

  • praktická a ekologicky šetrná náhrada plastových kelímků
  • předěl vyroben z bambusu, kelímek z bambusových vláken
  • ideální volba při snaze o snížení uhlíkové stopy
  • biodegradabilní materiál
  • vysoce odolný materiál
  • čistý nadčasový design

Materiál:

  • bambusová vlákna, bambus

Profesionální péče v oblasti dentální hygieny, revoluční složení a skvělé výsledky – MEDIBLANC vám vždy zaručí pocit dokonale čistých zubů a spolehlivou ochranu celé ústní dutiny.

Inovované receptury zubních past MEDIBLANC byly vyvinuty pro všechny typy zubních kartáčků a všechny věkové skupiny. Neobsahují přidaný peroxid ani fluor, mají sníženou pěnivost a nízkou abrazivitou. Výjimečné je vysoké zastoupení 100% přírodního minerálu hydroxyapatitu. Ten přirozeně tvoří 97 % zubní skloviny a až 70 % zuboviny. Jako součást zubní pasty tak významně zrychluje proces přirozené remineralizace zubů a na rozdíl od fluoru zaceluje i hlubší trhliny až do dentinu. Váže na sebe proteiny bakterií zubního plaku, a tím usnadňuje jeho uvolnění ze zubní skloviny.

Dlouhodobé a správné používání zubních past MEDIBLANC přispívá také ke snížení citlivosti zubů i k obnově původní bílé barvy skloviny. Dopřejte si i vy pocit dokonale čistých zubů každý den.