MCMC Fragrances Nobleparfémovaný olej pro ženy

MCMC Fragrances Noble parfémovaný olej pro ženy 9 ml
MCMC Fragrances Noble parfémovaný olej pro ženy 9 ml
9 ml

Kód: MMC1597 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému MCMC Fragrances Noble
Složení

Noble je květinovo dřevitá vůně pro ženy s výrazným akordem jasmínu. Stejně jako všechny parfémy MCMC Fragrances ji vytvořila zakladatelka značky Anne McClain z těch nejšpičkovějších ingrediencí s důrazem na mistrovskou práci, kvalitu a pečlivý osobní přístup. Intenzivní vůně MCMC Fragrances Noble nabízí nádherný, vzrušující, dlouhotrvající a nezapomenutelný aromatický zážitek.

Parfémovaná voda Noble patří do kolekce příběhů (The Stories Collection) značky MCMC Fragrances, která zachycuje osobní příběhy a vzpomínky ve vůních. MCMC Fragrances Noble je první parfém, který zakladatelka značky Anne McClaine kdy vytvořila. Inspirací jí byla smyslná a omamná vůně indického jasmínu, kterou se rozhodla spojit s ohnivým a zemitým vetiverovým olejem z Haiti. Tyto dvě ingredience pro tvůrkyni symbolizují čas, který strávila v nádherném a spiritualitou naplněném Nepálu.

Zmíněné ústřední ingredience vonné kompozice MCMC Fragrances Noble, tedy jasmín a vetiver, doplnila Anne McClaine bohatými mandlovitými akordy čaje, žhavými tóny kadidla, pižmem a jantarem. Celková květinovo dřevitá vůně postavená kolem nádherné omamné noty jasmínu se vyznačuje vysokou trvalostí a éterickým dozvukem. Dokonale evokuje magické a s ničím nezaměnitelné prostředí Nepálu.

MCMC Fragrances Noble nadchne všechny milovnice vůně jasmínu v nápaditých kompozicích. Osloví také ty ženy, které dokáží ocenit inspiraci nádherou a spiritualitou výjimečné krajiny, zpracovanou osobitým způsobem. Parfémovaná voda Noble od unikátní značky MCMC Fragrances se hodí na celý rok, na den i na večer. Své nositelce vždy dodá vzrušující pocit výjimečnosti a pomůže jí spolehlivě vystoupit z davu.

MCMC Fragrances Noble potěší také svým balením. Jednoduchý stylový flakon, do kterého je parfémovaná voda po zvyku značky plněna ručně, doplňuje krásná světlá oválná krabička. Pořiďte si vonný klenot vysoce originální značky MCMC Fragrances a zamilujte se do úchvatné kombinace jasmínu a vetiveru.

MCMC Fragrances Noble – vzrušující a nezapomenutelná vůně magického Nepálu.

Složení

Složení
ambra, čaj, mandle, kadidlo, pižmo, jasmín, vetiver
Druh vůně
orientální, květinová

O značce MCMC Fragrances

MCMC Fragrances - vůně vytvářené s láskou. MCMC Fragrances je mladá americká značka nikových (niche) parfémů. Všechny její produkty, které zahrnují parfémy, vůně do domácnosti a doplňky, jsou vysoce originální a ručně vyráběné z těch nejšpičkovějších ingrediencí. MCMC Fragrances klade vždy důraz na mistrovskou práci a kvalitu.
Značku MCMC Fragrances založila v roce 2009 v Brooklynu Anne McClain, návrhářka vůní, která studovala přírodní parfumérství a aromaterapii. Ve francouzském Grasse, považovaném za hlavní město v oboru parfumérství, se pak zabývala intenzivním studiem historie, techniky a praxe moderní výroby vůní. Výsledkem jejího úsilí je rodinný podnik vedený sestrami McClainovými s filozofií založenou na vytváření špičkových produktů v malých objemech, umožňujících dokonale pečlivé a citlivé zpracování.
Každý z parfémů značky MCMC Fragrances osobně vytvořila Anne McClain. Všechny výrobky jsou ručně balené a nesou garanci skutečné výroby s láskou. Na svém kontě má MCMC Fragrances přibližně desítku parfemovaných vod, obdobné množství originálních parfemovaných olejů a také úchvatné vonné svíčky a další doplňkový sortiment nejvyšší kvality. Zmíněné parfemované oleje jsou oproti parfemovaným vodám specifické tím, že obsahují směs organické jojoby a kokosového oleje a nanášejí se kuličkou.
Od prvních vůní značky MCMC, jako je světle květinová svěže kořenitá vůně pro ženy Maui, až po ty nejnovější, mezi které patří třeba dřevitá kolínská voda pro muže Dude No.1, všechny parfémy MCMC Fragrances vyzařují osobní pečlivý přístup, kvalitu a lásku k parfumérství. Nejen vůně MCMC Fragrances ale také jejich obaly jsou vytvářené ručně a s citem. Nadchnou také jemným čistým designem flakonů a originálními krabičkami či pytlíčky.
Vyberte si z portfolia značky MCMC Fragrances některou z úchvatných vůní a užijte si luxus produktů vytvářených s láskou, pečlivou pozorností a vášní pro kvalitu. Kterékoli nádherné vonné dílo malé rodinné značky nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
MCMC Fragrances je garancí produktů vytvářených se skutečnou láskou.

Recenze MCMC Fragrances Noble