MCMC Fragrances Maine

parfémovaná voda pro ženy 40 ml

MCMC Fragrances Maine parfémovaná voda pro ženy 40 ml
40 ml

Kód: MMC1591 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

MCMC Fragrances Maine
40 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému MCMC Fragrances Maine

Maine je svěží zelená vůně pro ženy s výrazným akordem růže. Stejně jako všechny parfémy MCMC Fragrances ji vytvořila zakladatelka značky Anne McClain z těch nejšpičkovějších ingrediencí s důrazem na mistrovskou práci, kvalitu a pečlivý osobní přístup. Lehká vůně MCMC Fragrances Maine nabízí svěží aroma moře, slunce, borovic a nádherných květin.

Parfémovaná voda Maine patří do kolekce příběhů (The Stories Collection) značky MCMC Fragrances, která zachycuje osobní příběhy a vzpomínky ve vůních. Anne McClain ji vytvořila, jak již název odpovídá, na základě inspirace dnem stráveným na ostrově North Haven u pobřeží Maine, kde se zamilovala. Vonná kompozice MCMC Fragrances Maine sestává z tónů bulharské růže absolute, šalvěje, somálské myrhy a francouzských mořských řas, které doplňují svěží akordy trávy, pryskyřičně dřevitá borovice a smyslné pižmo.

Vůně Maine evokuje nádherný přímořský opar, který ve spojení se sluncem vysušenou trávou a závany pižma probouzí k životu milostný příběh. Nádherná, aromatická a tak trochu kořeněná vůně MCMC Fragrances Maine vás přenese na mořské pobřeží a zahalí vás do obláčku svěžesti a současně smyslnosti. Maine nadchne všechny milovnice svěžích aromatických vůní s nápaditými kompozicemi. Osloví také ty ženy, které porozumí vyprávění Anne McClain o nezapomenutelném dni na pobřeží a zrodu nové lásky. Své nositelce vždy poskytne svěží dotyk smyslu plné originality a pomůže jí z každého dne učinit výjimečný.

MCMC Fragrances Maine potěší také svým balením. Jednoduchý stylový flakon, do kterého je parfémovaná voda po zvyku značky plněna ručně, doplňuje krásná světlá oválná krabička. Pořiďte si vonný klenot vysoce originální značky MCMC Fragrances a zamilujte se do svěží vůně milostného románku u moře.

MCMC Fragrances Maine – svěží vůně inspirovaná mořským pobřežím a zrodem nové lásky.

Složení

Složení
borovice, mořské řasy, myrha, pižmo, růže, šalvěj, tráva
Druh vůně
květinová, zelená

O značce MCMC Fragrances

MCMC Fragrances - vůně vytvářené s láskou. MCMC Fragrances je mladá americká značka nikových (niche) parfémů. Všechny její produkty, které zahrnují parfémy, vůně do domácnosti a doplňky, jsou vysoce originální a ručně vyráběné z těch nejšpičkovějších ingrediencí. MCMC Fragrances klade vždy důraz na mistrovskou práci a kvalitu.
Značku MCMC Fragrances založila v roce 2009 v Brooklynu Anne McClain, návrhářka vůní, která studovala přírodní parfumérství a aromaterapii. Ve francouzském Grasse, považovaném za hlavní město v oboru parfumérství, se pak zabývala intenzivním studiem historie, techniky a praxe moderní výroby vůní. Výsledkem jejího úsilí je rodinný podnik vedený sestrami McClainovými s filozofií založenou na vytváření špičkových produktů v malých objemech, umožňujících dokonale pečlivé a citlivé zpracování.
Každý z parfémů značky MCMC Fragrances osobně vytvořila Anne McClain. Všechny výrobky jsou ručně balené a nesou garanci skutečné výroby s láskou. Na svém kontě má MCMC Fragrances přibližně desítku parfemovaných vod, obdobné množství originálních parfemovaných olejů a také úchvatné vonné svíčky a další doplňkový sortiment nejvyšší kvality. Zmíněné parfemované oleje jsou oproti parfemovaným vodám specifické tím, že obsahují směs organické jojoby a kokosového oleje a nanášejí se kuličkou.
Od prvních vůní značky MCMC, jako je světle květinová svěže kořenitá vůně pro ženy Maui, až po ty nejnovější, mezi které patří třeba dřevitá kolínská voda pro muže Dude No.1, všechny parfémy MCMC Fragrances vyzařují osobní pečlivý přístup, kvalitu a lásku k parfumérství. Nejen vůně MCMC Fragrances ale také jejich obaly jsou vytvářené ručně a s citem. Nadchnou také jemným čistým designem flakonů a originálními krabičkami či pytlíčky.
Vyberte si z portfolia značky MCMC Fragrances některou z úchvatných vůní a užijte si luxus produktů vytvářených s láskou, pečlivou pozorností a vášní pro kvalitu. Kterékoli nádherné vonné dílo malé rodinné značky nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
MCMC Fragrances je garancí produktů vytvářených se skutečnou láskou.

Recenze MCMC Fragrances Maine

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!