MCMC Fragrances Hunter parfémovaná voda unisex

MCMC Fragrances Hunter parfémovaná voda unisex 40 ml
MCMC Fragrances Hunter parfémovaná voda unisex 40 ml
40 ml

Kód: MMC1589 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis MCMC Fragrances Hunter
Složení

Hunter je dřevitá vůně pro ženy a muže s výrazným akordem vanilky. Stejně jako všechny parfémy MCMC Fragrances ji vytvořila zakladatelka značky Anne McClain z těch nejšpičkovějších ingrediencí s důrazem na mistrovskou práci, kvalitu a pečlivý osobní přístup. Velmi příjemná čistá vůně MCMC Fragrances Hunter plná života je nekomplikovaná a současně obdivuhodně originální.

Parfémovaná voda Hunter patří do kolekce příběhů (The Stories Collection) značky MCMC Fragrances, která zachycuje osobní příběhy a vzpomínky ve vůních. Anne McClain ji vytvořila jako zhmotnění svého dávného přátelství s mužem jménem Harrison (zvaným přáteli většinou právě Hunter), který hrál na kytaru, učil ji lásce k životními prostředí a se kterým stavěli ve Vermontu chaloupky z javorového cukru.

Anne McClain parfémovanou vodu Hunter vytvořila z tónů tabáku, vanilky a jedlového balzámu a do této minimalistické kompozice dokázala vtělit vzpomínky na pohodového přítele a s ním prožitá dobrodružství měkce vonící po příjemných podzimních dnech a procházkách po lese. Téměř návyková nádherná směs podmanivého tabáku, hřejivé vanilky a chladivého jedlového balzámu je současně sladká, kouřovitá a svěží. Vůně Hunter je překvapivě komplexní a tak přátelská a příjemná, že se nejlépe hodí na pohodové dny strávené ve flanelové košili.

Hunter nadchne všechny milovníky a milovnice nekomplikovaných a současně komplexních vůní vyzařujících pohodu a samozřejmě také ty, kdo mají rádi vůni tabáku a vanilky. Tato parfémovaná voda od unikátní značky MCMC Fragrances se nejlépe hodí na denní nošení v podzimních měsících. Svému nositeli vždy poskytne pohodové objetí jako od pravého přítele.

MCMC Fragrances Hunter potěší také svým balením. Jednoduchý stylový flakon, do kterého je parfémovaná voda po zvyku značky plněna ručně, doplňuje krásná světlá oválná krabička. Pořiďte si vonný klenot vysoce originální značky MCMC Fragrances a zamilujte se do nádherné pohodové vůně podzimu a přátelství.

MCMC Fragrances Hunter – originální, nekomplikovaná a přátelská vůně pohodového podzimu.

Složení

Složení
vanilka, tabák
Druh vůně
orientální

O značce MCMC Fragrances

MCMC Fragrances - vůně vytvářené s láskou. MCMC Fragrances je mladá americká značka nikových (niche) parfémů. Všechny její produkty, které zahrnují parfémy, vůně do domácnosti a doplňky, jsou vysoce originální a ručně vyráběné z těch nejšpičkovějších ingrediencí. MCMC Fragrances klade vždy důraz na mistrovskou práci a kvalitu.
Značku MCMC Fragrances založila v roce 2009 v Brooklynu Anne McClain, návrhářka vůní, která studovala přírodní parfumérství a aromaterapii. Ve francouzském Grasse, považovaném za hlavní město v oboru parfumérství, se pak zabývala intenzivním studiem historie, techniky a praxe moderní výroby vůní. Výsledkem jejího úsilí je rodinný podnik vedený sestrami McClainovými s filozofií založenou na vytváření špičkových produktů v malých objemech, umožňujících dokonale pečlivé a citlivé zpracování.
Každý z parfémů značky MCMC Fragrances osobně vytvořila Anne McClain. Všechny výrobky jsou ručně balené a nesou garanci skutečné výroby s láskou. Na svém kontě má MCMC Fragrances přibližně desítku parfemovaných vod, obdobné množství originálních parfemovaných olejů a také úchvatné vonné svíčky a další doplňkový sortiment nejvyšší kvality. Zmíněné parfemované oleje jsou oproti parfemovaným vodám specifické tím, že obsahují směs organické jojoby a kokosového oleje a nanášejí se kuličkou.
Od prvních vůní značky MCMC, jako je světle květinová svěže kořenitá vůně pro ženy Maui, až po ty nejnovější, mezi které patří třeba dřevitá kolínská voda pro muže Dude No.1, všechny parfémy MCMC Fragrances vyzařují osobní pečlivý přístup, kvalitu a lásku k parfumérství. Nejen vůně MCMC Fragrances ale také jejich obaly jsou vytvářené ručně a s citem. Nadchnou také jemným čistým designem flakonů a originálními krabičkami či pytlíčky.
Vyberte si z portfolia značky MCMC Fragrances některou z úchvatných vůní a užijte si luxus produktů vytvářených s láskou, pečlivou pozorností a vášní pro kvalitu. Kterékoli nádherné vonné dílo malé rodinné značky nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
MCMC Fragrances je garancí produktů vytvářených se skutečnou láskou.

Recenze MCMC Fragrances Hunter