MCMC Fragrances Gardenparfémovaná voda unisex

MCMC Fragrances Garden parfémovaná voda unisex 40 ml
MCMC Fragrances Garden parfémovaná voda unisex 40 ml
40 ml

Kód: MMC1595 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód niche15 a máte 15% slevu na váš oblíbený niche parfém.

Popis parfému MCMC Fragrances Garden
Složení

Garden je aromatická vůně pro ženy a muže. Stejně jako všechny parfémy MCMC Fragrances ji vytvořila zakladatelka značky Anne McClain z těch nejšpičkovějších ingrediencí s důrazem na mistrovskou práci, kvalitu a pečlivý osobní přístup. Neuvěřitelně svěží vůně MCMC Fragrances Garden plná života vyzařuje mladistvou krásu.

Parfémovaná voda Garden je inspirovaná skupinou městských farmářů Ananda Harvest, lidmi, kteří se pravidelně o víkendech schází v severní části New Yorku, aby učili sami sebe i ostatní farmařit, posilovali místní trh potravin a podporovali komunitu. MCMC Fragrances Garden se dle rozhodnutí Anne McClain skupinou Ananda Harvest nejen inspiruje, ale také její činnost podporuje. 50 % výnosu z prodeje této parfémované vody putuje ve prospěch městské farmářské iniciativy. 

Anne McClain vůni Garden (tedy „zahrada“) vytvořila z esenciálních olejů červeného tymiánu, myrty, levandule, citronu a hořkého pomeranče ve směsi organické jojoby a oleje z konopného semínka. Parfémovaná voda Garden je z 88 % organická. Její svěží vůně plná života zachycuje vzrušení z mladé trávy prorážející si hlínou cestu na světlo, evokuje rozvíjející se drobné lístky, napřimující se stonky mířící ke slunci. Kombinace pikantní citrusové vůně a chřupavých aromatických tónů bez jakékoli sladkosti dává pocit neuvěřitelně krásné novosti a mladistvosti. Věčná vůně svěžesti, která vám připomene vůni po rozlomení mladého zeleného listu.

Garden nadchne všechny milovníky a milovnice zelených svěžích vůní a samozřejmě také ty, kdo si i při životě ve městě zachovávají vztah k přírodě. Tato parfémovaná voda Garden od unikátní značky MCMC Fragrances se hodí na celý rok, na den i na večer, nejvíce však vynikne v jarních měsících, kdy dokonale splyne se svěží atmosférou nových počátků.  Svému nositeli vždy projasní den a dodá mu novou energii.

MCMC Fragrances Garden potěší také svým balením. Jednoduchý stylový flakon, do kterého je parfémovaná voda po zvyku značky plněna ručně, doplňuje krásná oválná krabička s přírodním motivem. Pořiďte si vonný klenot vysoce originální značky MCMC Fragrances a zamilujte se do nádherně svěží aromatické vůně inspirované láskou přírodě a uctivým využíváním jejích zdrojů.

MCMC Fragrances Garden – svěží aromatická vůně inspirovaná městskými farmáři.

Složení

Složení
tymián, levandule, hořký pomeranč, citron, myrta
Druh vůně
aromatická

O značce MCMC Fragrances

p>MCMC Fragrances - vůně vytvářené s láskou. MCMC Fragrances je mladá americká značka nikových (niche) parfémů. Všechny její produkty, které zahrnují parfémy, vůně do domácnosti a doplňky, jsou vysoce originální a ručně vyráběné z těch nejšpičkovějších ingrediencí. MCMC Fragrances klade vždy důraz na mistrovskou práci a kvalitu.
Značku MCMC Fragrances založila v roce 2009 v Brooklynu Anne McClain, návrhářka vůní, která studovala přírodní parfumérství a aromaterapii. Ve francouzském Grasse, považovaném za hlavní město v oboru parfumérství, se pak zabývala intenzivním studiem historie, techniky a praxe moderní výroby vůní. Výsledkem jejího úsilí je rodinný podnik vedený sestrami McClainovými s filozofií založenou na vytváření špičkových produktů v malých objemech, umožňujících dokonale pečlivé a citlivé zpracování.
Každý z parfémů značky MCMC Fragrances osobně vytvořila Anne McClain. Všechny výrobky jsou ručně balené a nesou garanci skutečné výroby s láskou. Na svém kontě má MCMC Fragrances přibližně desítku parfemovaných vod, obdobné množství originálních parfemovaných olejů a také úchvatné vonné svíčky a další doplňkový sortiment nejvyšší kvality. Zmíněné parfemované oleje jsou oproti parfemovaným vodám specifické tím, že obsahují směs organické jojoby a kokosového oleje a nanášejí se kuličkou.
Od prvních vůní značky MCMC, jako je světle květinová svěže kořenitá vůně pro ženy Maui, až po ty nejnovější, mezi které patří třeba dřevitá kolínská voda pro muže Dude No.1, všechny parfémy MCMC Fragrances vyzařují osobní pečlivý přístup, kvalitu a lásku k parfumérství. Nejen vůně MCMC Fragrances ale také jejich obaly jsou vytvářené ručně a s citem. Nadchnou také jemným čistým designem flakonů a originálními krabičkami či pytlíčky.
Vyberte si z portfolia značky MCMC Fragrances některou z úchvatných vůní a užijte si luxus produktů vytvářených s láskou, pečlivou pozorností a vášní pro kvalitu. Kterékoli nádherné vonné dílo malé rodinné značky nápaditě obohatí vaši toaletní výbavu.
MCMC Fragrances je garancí produktů vytvářených se skutečnou láskou.

Recenze MCMC Fragrances Garden