Maybelline Total Temptation paletka očních stínů

10×
Maybelline Total Temptation paletka očních stínů
Maybelline Total Temptation paletka očních stínů
12 g

Kód: MAY02286 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Maybelline Total Temptation
Vlastnosti

Paletka, která téměř nezná hranice? To je Maybelline Total Temptation! S ní si totiž nejen vystíhnujete oči, ale rozzáříte také oblast nad lícíními kostmi a vytvoříte si tak dokonale rozjasněný look. Vše v jednom nabízí tato paletka, která se stane vaší novou každodenní závislostí.

Vlastnosti:

  • multifunkční tvářenka pro líčení očí a rozjasnění tváře
  • 8 očních stínů a 2 rozjasňovače v jednom
  • jemná krémová textura
  • s kokosovou vůní

Jak aplikovat:
Na oči nejdříve naneste světlý podkladový stín. Poté vybarvěte pohyblivé oční víčko a vystínujte záhyb oka. Stín můžete nanést také podél celého obvodu oka. Rozjasňovač naneste nad lícní kosti, nad horní ret a hřbet nosu.

Vlastnosti

Odstín
černý, fialový, hnědý, nude
Efekt
matný, saténový

Napsali jsme o Maybelline Total Temptation
Články

O značce Maybelline

Historie značky Maybelline sahá do roku 1915, kdy si mladá Američanka jménem Mabel Williams namíchala originální přípravek pro zvýraznění očí. Jejího bratra Thomase to natolik nadchlo, že založil společnost Maybell Laboratories a začal se věnovat prodeji řasenek. Netrvalo dlouho a ženy po celých Spojených státech poptávaly Maybelline. Jejím cílem je nabízet zákazníkům prvotřídní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku.

V současnosti se Maybelline může pyšnit tím, že spolupracuje s předními módními návrháři na vytváření nových trendů v oblasti krásy. Oční stíny, laky na nehty, lesky na rty a další produkty značky Maybelline se snadno aplikují a mají dlouhotrvající účinek. Jsou efektní a v neposlední řadě bezpečné. Díky těmto vlastnostem si získaly obrovskou oblibu mezi profesionálními vizážisty i mezi běžnými zákazníky.

Dekorativní kosmetika Maybelline je synonymem dokonalého nalíčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl.

Recenze Maybelline Total Temptation10