Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner tužka na oči

Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner tužka na oči
Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner tužka na oči
odstín Ultra Black

Kód: MAY0091 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner
Vlastnosti

Popis:
Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner tužka na oči vykresluje odvážné, elegantní a hladké linky. Mistrovský výsledek dosáhnete s novou generací tužek na oči značky Maybelline. Vysoká koncentrace pigmentu zajistí intenzivní líčení s dlouhodobou výdrží. Tužka se snadno nanáší a vytváří precizní linky.
Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner tužka na oči se nerozmazává. Je oftamoligicky testovaná a vhodná i pro nositelky kontaktních čoček.

Účinky:

  • vykreslí precizní linky
  • zvýrazňuje
  • nerozmazává se
  • dlouhá výdrž

Jak aplikovat:
Přiložte tužku na oční linii nad/pod řasy a jemným tahem vykreslete linku.

Vlastnosti

Odstín
černý

Napsali jsme o Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner
Články

O značce Maybelline

Historie značky Maybelline sahá do roku 1915, kdy si mladá Američanka jménem Mabel Williams namíchala originální přípravek pro zvýraznění očí. Jejího bratra Thomase to natolik nadchlo, že založil společnost Maybell Laboratories a začal se věnovat prodeji řasenek. Netrvalo dlouho a ženy po celých Spojených státech poptávaly Maybelline. Jejím cílem je nabízet zákazníkům prvotřídní a zároveň cenově dostupnou dekorativní kosmetiku.

V současnosti se Maybelline může pyšnit tím, že spolupracuje s předními módními návrháři na vytváření nových trendů v oblasti krásy. Oční stíny, laky na nehty, lesky na rty a další produkty značky Maybelline se snadno aplikují a mají dlouhotrvající účinek. Jsou efektní a v neposlední řadě bezpečné. Díky těmto vlastnostem si získaly obrovskou oblibu mezi profesionálními vizážisty i mezi běžnými zákazníky.

Dekorativní kosmetika Maybelline je synonymem dokonalého nalíčení, které dokáže podtrhnout váš osobitý styl.

Recenze Maybelline Eyeliner Master Drama Khol Liner