Max Factor Smokey Eye Drama Kitpaleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem

4×
Max Factor Smokey Eye Drama Kit paleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem
Max Factor Smokey Eye Drama Kit paleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem
odstín 01 Opulent Nudes 1,8 g
198

  • Max Factor Smokey Eye Drama Kit paleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem
  • Max Factor Smokey Eye Drama Kit paleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem
Kód: MXF1715 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
středa 3. 6. 2020
Osobní odběr
středa 3. 6. 2020

Popis produktu Max Factor Smokey Eye Drama Kit
Vlastnosti

Pro působivé kouřové líčení vám stačí jediná paletka. Díky čtyřem odstínům vykouzlíte přirozený oční make-up pro běžný den i dramatický večerní look. Paleta očních stínů a stínů na obočí s aplikátorem Max Factor Smokey Eye Drama Kit kombinuje třpytivé i matné tóny. Nebojte se experimentovat!

Vlastnosti:

  • kombinace tónů je ideální pro kouřové líčení očí
  • jemná textura dokonale přilne k očnímu víčku
  • kombinuje třpytivé i matné tóny stínů
  • přiložený aplikátor usnadní líčení

Jak aplikovat:
Stíny naneste pomocí přiloženého aplikátoru na oční víčka. Pro dosažení kouřového efektu líčení postupujte od nejsvětlejšího tónu ve vnitřním koutku oka po nejtmavší ve vnějším koutku oka.

Vlastnosti

Efekt
matný, perleťový, třpytivý, saténový

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Smokey Eye Drama Kit