Max FactorRadiant Lift rozjasňující korektor

4×
Max Factor Radiant Lift rozjasňující korektor
Max Factor Radiant Lift rozjasňující korektor
odstín 03 Medium 7 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MXF02233

Rozjasňující korektor Max Factor Radiant Lift potlačuje známky únavy pleti a zanechává ji dokonale prozářenou a na pohled svěží.

Vlastnosti:

  • projasňuje a lehce vyživuje oční okolí
  • dodává pleti odpočatý vzhled
  • měkký aplikátor zajišťuje šetrné použití

Složení:

  • vitamin C a E – zbavují pleť příznaků únavy

Jak aplikovat:
Korektor naneste pod oči pomocí aplikátoru. Poté ho do pleti zapracujte aplikační houbičkou či vklepáním konečky prstů.

Vlastnosti

Typ krytí
střední
Efekt
rozjasňující, korekční

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.