Max FactorMiracle Sheer Gel tvářenka v tyčince

2×
Max Factor Miracle Sheer Gel tvářenka v tyčince
Max Factor Miracle Sheer Gel tvářenka v tyčince
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
271

Ušetříte 25%
odstín 001 Dreamy Rose 8 g
203

Skladem | Kód: MXF03154
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Dodejte tváři trochu barvy díky tvářence s gelovou texturou.

Narůžovělé tváře působí svůdně a dodají vašemu vzhledu mladistvou a svěží jiskru. Tvářenka Max Factor Miracle Sheer Gel v praktické tyčince a gelovým složením s chladivým účinkem se snadno a zároveň precizně nanáší. Dokonale splyne s pletí a umožňuje vytvářet přirozené či intenzivní líčení.

Vlastnosti:

  • dodává tváři zdravou barvu
  • vytváří přirozený ruměnec
  • propůjčuje tváři svěží vzhled
  • komfortní nanášení, ideální složení na cesty
  • příjemně osvěžující gelová textura
  • odstíny pro každý tón pleti

Jak aplikovat: Tvářenku Max Factor Miracle Sheer Gel nanášejte pomocí aplikátoru na líčka. Pro intenzivnější výsledek opakujte.

Vlastnosti

Odstín
růžový

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.