Max Factor Miracle Prep matující podkladová báze pro vyhlazení pleti a minimalizaci pórů

5×
Max Factor Miracle Prep matující podkladová báze pro vyhlazení pleti a minimalizaci pórů
Max Factor Miracle Prep matující podkladová báze pro vyhlazení pleti a minimalizaci pórů
30 ml
287

Kód: MXF02330 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Miracle Prep
Vlastnosti

Od snídaně až po večeři. Od ranní kávy po večerní koktej. Od první ranní schůzky po večerní návštěvu kina. Matující podkladová báze pro vyhlazení pleti a minimalizaci pórů Max Factor Miracle Prep se postará o to, aby váš make-up vydržel perfektní celý den, ať už budete dělat cokoliv. Dokonale vyhladí pleť, připraví ji na nanesení make-upu a vyplní póry.

Vlastnosti:

  • má dlouhotrvající efekt a zajišťuje odolnosti líčení
  • připravuje pleť na nanesení make-upu
  • zmatňuje pleť a vyplňuje póry

Jak aplikovat:
Na celý obličej rovnoměrně naneste malé množství podkladové báze a důkladně rozetřete. Poté aplikujte make-up. 

Vlastnosti

Typ pleti
normální
Efekt
matný

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Miracle Prep5