Max Factor Miracle Cheek Duokrémová tvářenka a rozjasňovač

Max Factor Miracle Cheek Duo krémová tvářenka a rozjasňovač
Max Factor Miracle Cheek Duo krémová tvářenka a rozjasňovač
Doprava zdarma
odstín 20 Brown Peach & Champagne 11 g
246

Kód: MXF02328 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 6. 4. 2020
Osobní odběr
Již zítra sobota 4. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Miracle Cheek Duo
Vlastnosti

Nechte svou přirozenou krásu vyniknout. Stačí jeden tah šťetcem a vaše tváře získají přirozeně zdravou barvu a svěží vzhled. Krémová tvářenka a rozjasňovač Max Factor Miracle Cheek Duo kombinuje dva barevné odstíny. Je jen na vás, zda nakombinujete oba dva, nebo zvolíte pouze jeden.

Vlastnosti:

  • kombinuje 2 barevné odstíny pro dosažení požadovaného efektu
  • tmavší odstín funguje jako tvářenka
  • světlejší tón slouží k rozjasnění tváře

Jak aplikovat:
Pomocí širokého širokého štětce naneste na tváře a rozetřete do ztracena.

Vlastnosti

Efekt
rozjasňující

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Miracle Cheek Duo

tracking pixel