Max Factor Masterpiece

tekuté oční linky

Max Factor Masterpiece tekuté oční linky
Max Factor Masterpiece tekuté oční linky
Max Factor Masterpiece tekuté oční linky
odstín 15 Charcoal 1 ml
222

Kód: MXF1798 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
neděle 18. 11. 2018
Max Factor Masterpiece
odstín 15 Charcoal 1 ml | 222

Popis kosmetiky Max Factor Masterpiece

Tekuté oční linky Max Factor Masterpiece díky svému profesionálnímu tenkému hrotu a intenzivnímu pigmentu umožní dosažení dokonale výrazných a precizních očních linek jedním tahem.

Vlastnosti:

  • tenký hrot umožné přesnou a rychlou aplikaci
  • forma fixu zamezí chybám a usnadní líčení
  • textura rychle zasychá a zamezí tak rozmazávání
  • intenzivní pigment dodá výraznou černou barvu
  • složení zajistí dlouhou výdrž a bezchybný vzhled

Jak aplikovat:
Hrotem veďte plnou linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka k vnějšímu. Pro dosažení kočičího efektu očí linku na vnějším okraji oka mírně protáhněte směrem ke spánkům.

Vlastnosti

Barva
šedá
Voděodolné
ne

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.