Max Factor Masterpieceprecizní tekutá oční linka

Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
odstín 40 Turquoise
164

Kód: MXF02324 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
sobota 11. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Masterpiece
Vlastnosti

Dokonale vykreslené linky jsou skoro mistrovským dílem. S precizní tekutou oční linkou Max Factor Masterpiece se vám takové podaří vytvořit raz dva. Tenký hrot se perfektně přizpůsobí každému tvaru oka. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte odvážný modrý odstín.

Vlastnosti:

  • tenký hrot vykouzlí přesnou linku bez nerovností
  • netradiční modrý tón podtrhne barvu očí
  • snadná aplikace

Jak aplikovat:
Nakreslete jemným tahem linku na víčko. Nechte zaschnout. Po každém použití pečlivě uzavřete.

Vlastnosti

Konzistence
fluid

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Masterpiece