Max Factor Masterpieceprecizní tekutá oční linka

Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
Doprava zdarma
odstín 40 Turquoise
138

Kód: MXF02324 | Skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Max Factor Masterpiece
Vlastnosti

Dokonale vykreslené linky jsou skoro mistrovským dílem. S precizní tekutou oční linkou Max Factor Masterpiece se vám takové podaří vytvořit raz dva. Tenký hrot se perfektně přizpůsobí každému tvaru oka. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte odvážný modrý odstín.

Vlastnosti:

  • tenký hrot vykouzlí přesnou linku bez nerovností
  • netradiční modrý tón podtrhne barvu očí
  • snadná aplikace

Jak aplikovat:
Nakreslete jemným tahem linku na víčko. Nechte zaschnout. Po každém použití pečlivě uzavřete.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Konzistence
fluid

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Masterpiece