Max FactorMasterpiece precizní tekutá oční linka

Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
Max Factor Masterpiece precizní tekutá oční linka
odstín 40 Turquoise

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MXF02324

Dokonale vykreslené linky jsou skoro mistrovským dílem. S precizní tekutou oční linkou Max Factor Masterpiece se vám takové podaří vytvořit raz dva. Tenký hrot se perfektně přizpůsobí každému tvaru oka. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte odvážný modrý odstín.

Vlastnosti:

  • tenký hrot vykouzlí přesnou linku bez nerovností
  • netradiční modrý tón podtrhne barvu očí
  • snadná aplikace

Jak aplikovat:
Nakreslete jemným tahem linku na víčko. Nechte zaschnout. Po každém použití pečlivě uzavřete.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Konzistence
fluid

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.