Max Factor Loose Powder

sypký pudr

Max Factor Loose Powder sypký pudr
Max Factor Loose Powder sypký pudr
Max Factor Loose Powder sypký pudr
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: MXF1772 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Max Factor Loose Powder
odstín Translucent 15 g | 239

Popis kosmetiky Max Factor Loose Powder

Sypký pudr Max Factor Loose Powder pleť dokonale zmatní, dodá ji sametový vzhled, absorbuje nadbytečnou mastnotu až po několik hodin a fixuje make-up, čímž prodlouží jeho výdrž.

Vlastnosti:

  • ultra jemná textura splyne s pletí a tvoří přirozený efekt
  • matuje pleť a dodí ji sametový vzhled
  • fixuje make-up až po několik hodin
  • nezatěžuje pleť

Jak aplikovat:
Naneste pomocí velkého štětce či pěnového aplikátoru na tvář. Naneste po celé tváři pro sametový efekt a fixaci make-upu, či na místa s tendencí k nadměrnému lesku jako nos, čelo či brada.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.