Max Factor Lipfinity dlouhotrvající rtěnka s hydratačním účinkem

5×
Max Factor Lipfinity dlouhotrvající rtěnka s hydratačním účinkem
Max Factor Lipfinity dlouhotrvající rtěnka s hydratačním účinkem
odstín 20 Evermore Sublime 3.4 g
188

Kód: MXF1648 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 17. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 5. 2021

Popis Max Factor Lipfinity
Vlastnosti

Buďte středem pozornosti. Třeba celý večer! Dlouhotrvající rtěnka Max Factor Lipfinity Longlasting s krémovou texturou dodá vašim rtům intenzivní sytou barvu, která vydrží. Díky složení obohaceném o hydratační složky rty nevysušuje.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigment poskytne syté, výrazné barvy
  • krémová textura se na rty snadno nanáší
  • hydratační složky zamezují vysoušení rtů
  • dlouhotrvající složení prodlouží bezchybný vzhled

Jak aplikovat:
Rtěnku naneste z tyčinky či pomocí štětečku pro líčení rtů na rty. Pro profesionální výsledky doporučujeme použít spolu s konturovací tužkou.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
hydratační, dlouhotrvající

Napsali jsme o Max Factor Lipfinity
Články

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Lipfinity5