Max FactorLipfinity Colour and Gloss dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1

Max Factor Lipfinity Colour and Gloss dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1
Max Factor Lipfinity Colour and Gloss dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1
odstín 560 Radiant Red 2x3 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MXF1878

Pokud chcete upoutat pozornost na krásu svých rtů, pak právě vás nadchne dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1 Max Factor Lipfinity Colour and Gloss. Kombinuje v sobě barvu a výdrž rtěnky s hydratací a zářivým finišem typickým pro lesk na rty. Zajistí tak skvělý vzhled rtů a to až na 16 hodin.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající tekutá rtěnka dodá sytou barvu
  • lesk poskytne lehkost, jas a hydrataci
  • složení zajistí výdrž až po 16 hodin
  • lesk je možné kdykoliv aplikovat znovu

Jak aplikovat:
Krok 1: Naneste tekutou rtěnku, která dodá barvu a výdrž líčení. Krok 2: Po zaschnutí rtěnky naneste lesk na rty. Aplikaci lesku je možné opakovat dle potřeby.

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.