Max Factor Lipfinity Colour and Gloss

dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1

Max Factor Lipfinity Colour and Gloss dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1
Max Factor Lipfinity Colour and Gloss dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1
odstín 570 Gleaming Coral 2x3 ml

Kód: MXF0193 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Max Factor Lipfinity Colour and Gloss
odstín 570 Gleaming Coral 2x3 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Max Factor Lipfinity Colour and Gloss

Dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2 v 1 Max Factor Lipfinity Colour and Gloss kombinuje barvu a výdrž rtěnky s hydratací a leskem typickým pro lesk na rty, a zajistí tak skvělý vzhled rtů až po 16 hodin.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající tekutá rtěnka dodá sytou barvu
  • lesk poskytne lehkost, jas a hydrataci
  • složení zajistí výdrž až po 16 hodin
  • lesk je možné kdykoliv aplikovat znovu

Jak aplikovat:
Krok 1: Naneste tekutou rtěnku, která dodá barvu a výdrž líčení. Krok 2: Po zaschnutí rtěnky naneste lesk na rty. Aplikaci lesku je možné opakovat dle potřeby.

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.