Max Factor Lash Crownřasenka pro objem, natočení a oddělení řas

2×
Max Factor Lash Crown řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
Max Factor Lash Crown řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
odstín Black 6,5 ml
185

Kód: MXF1947 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis produktu Max Factor Lash Crown
Vlastnosti

Dopřejte svým řasám skutečně majestátní vzhled. Řasenka Max Factor Lash Crown se díky unikátně tvarovanému kartáčku postará o definování i těch nejmenších řas a vytvoří skutečně bohatý objem.

Vlastnosti:

  • dodá řasám královský look
  • maximálně řasy zahustí a prodlouží
  • precizně oddělí a definuje každou řasu

Jak aplikovat:
Řasenku nejprve naneste na řasy celou plochou velkého kartáčku. Poté použijte druhou stranu a pomocí malého kartáčku jednotlivé řasy oddělte.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Lash Crown2