Max FactorLash Crown řasenka pro objem, natočení a oddělení řas

Max Factor Lash Crown řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
Max Factor Lash Crown řasenka pro objem, natočení a oddělení řas
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
232

Ušetříte 18%
odstín Black/Brown 6.5 ml
188

Více než 5 ks skladem | Kód: MXF03263
1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Dopřejte svým řasám skutečně majestátní vzhled. Řasenka Max Factor Lash Crown se díky unikátně tvarovanému kartáčku postará o definování i těch nejmenších řas a vytvoří skutečně bohatý objem.

Vlastnosti:

  • dodá řasám královský look
  • maximálně řasy zahustí a prodlouží
  • precizně oddělí a definuje každou řasu

Jak aplikovat:
Řasenku nejprve naneste na řasy celou plochou velkého kartáčku. Poté použijte druhou stranu a pomocí malého kartáčku jednotlivé řasy oddělte.

Vlastnosti

Odstín
černý, hnědý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem
Efekt
zvětšující
Barva
černá, hnědá

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.