Max Factor Excess Volume

dvoufázová řasenka

7×
Max Factor Excess Volume dvoufázová řasenka
Max Factor Excess Volume dvoufázová řasenka
odstín black 20 ml

Kód: MXF0498 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 2000 Kč stačí v košíku zadat kód minus10cz a získáte tak 10% slevu na celou objednávku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
Max Factor Excess Volume
odstín black 20 ml

Popis produktu Max Factor Excess Volume

Dvoufázová řasenka Max Factor Excess Volume kombinuje na obou stranách kartáček pro dosažení maximálního objemu a délky řas. V prvním kroku kartáček řasy obalí, dodá jim objem a délku. V druhém kroku jim kartáček dodá intenzivní černou barvu a lesk. Výsledkem je nepřehlédnutelný dramatický objem řas.

Vlastnosti:

  • kombinuje dva typy kartáčku a dvě textury
  • první krok řasy obalí, zahustí a prodlouží
  • druhý krok dodá barvu a lesk
  • kombinace řasám dodá až několikanásobný objem

Jak aplikovat:
Krok 1: Kartáčkem s pečujícím složením označeným jako první fáze pročešte řasy po celé jejich délce. Krok 2: Kartáčkem určeným pro druhou fázi s pigmentem naneste barvu po celé délce řas a důkladně pročešte.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.