Max Factor Excess Volumedvoufázová řasenka

7×
Max Factor Excess Volume dvoufázová řasenka
Max Factor Excess Volume dvoufázová řasenka
odstín black 20 ml

Kód: MXF0498 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Max Factor Excess Volume
Vlastnosti

Dvoufázová řasenka Max Factor Excess Volume kombinuje na obou stranách kartáček pro dosažení maximálního objemu a délky řas. V prvním kroku kartáček řasy obalí, dodá jim objem a délku. V druhém kroku jim kartáček dodá intenzivní černou barvu a lesk. Výsledkem je nepřehlédnutelný dramatický objem řas.

Vlastnosti:

  • kombinuje dva typy kartáčku a dvě textury
  • první krok řasy obalí, zahustí a prodlouží
  • druhý krok dodá barvu a lesk
  • kombinace řasám dodá až několikanásobný objem

Jak aplikovat:
Krok 1: Kartáčkem s pečujícím složením označeným jako první fáze pročešte řasy po celé jejich délce. Krok 2: Kartáčkem určeným pro druhou fázi s pigmentem naneste barvu po celé délce řas a důkladně pročešte.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Excess Volume