Max Factor Excess Intensity oční linky

Max Factor Excess Intensity oční linky
Max Factor Excess Intensity oční linky
odstín 06 Brown 2 g
66

Kód: MXF0504 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Max Factor Excess Intensity
Vlastnosti

Popis:
Intenzivní oční linky Max Factor Excess zajistí očím dlouhotrvající a výrazné orámování. Díky ergonomickému tvaru tužky a samoostřícímu hrotu se linky snadno nanáší a oči tak získají precizní zvýraznění. Zářivé odstíny očních linek nenechají žádné oči splynout s davem a dokonale podtrhnou jejich přirozený tvar.
Výrazné oční linky Max Factor Excess dodají očím intenzivní pohled, který vydrží po celý den. Linky se nerozmazávají ani nedrolí a drží přesně tam, kam jsou aplikovány. Zvýrazněte své oči a dodejte jim svůdný sexy pohled s jedinečnými linkami Max Factor Excess!

Účinky:

  • zvýrazní oči na celý den
  • dodají očím tvar
  • jednoduše se nanáší na oční víčka
  • nedrolí se a nerozmazávají

Složení:

  • slída – rozjasní a prozáří oči

Vlastnosti

Odstín
zlatý
Konzistence
fluid

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.

Recenze Max Factor Excess Intensity