Max Factor Dark Magic

řasenka pro objem

1×
Max Factor Dark Magic řasenka pro objem
Max Factor Dark Magic řasenka pro objem
Max Factor Dark Magic řasenka pro objem
odstín Black 10 ml
276

Kód: MXF02020 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Max Factor Dark Magic
odstín Black 10 ml | 276

Popis kosmetiky Max Factor Dark Magic

Řasenka Max Factor Dark Magic s unikátním plastovým kartáčkem s točítými vlákny řasy dokonale obalí, nadzvedne, oddělí a dodá jim nepřehlédnutelný objem.

Vlastnosti:

  • profesionální kartáček řasy nadzvedne a natočí
  • silikonové štětiny řasy obalí a dodají jim objem a délku
  • intenzivní pigment dodá výraznou černou barvu
  • složení na řasách tvoří semi matný efekt

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku naneste na řasy po celé jejich délce od kořínků ke konečkům a pročešte. Pro intenzivnější vzhled naneste dvě vrstvy.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.