Max Factor Dark Magicřasenka pro objem

2×
Max Factor Dark Magic řasenka pro objem
Max Factor Dark Magic řasenka pro objem
110
odstín Black 10 ml
Kód: MXF02020 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Max Factor Dark Magic
Vlastnosti

Udělejte dojem dokonalým pohledem. Stačí jedna vrstva a vaše řasy získají nepřehlédnutelný objem, maximální délku a magicky černou barvu. Na to nejsou zapotřebí žádná kouzla. Řasenka pro objem Max Factor Dark Magic s unikátním plastovým kartáčkem s točitými vlákny řasy dokonale obalí, nadzvedne a oddělí.

Vlastnosti:

  • profesionální plastový kartáček řasy nadzvedne a dokonale natočí
  • silikonové štětiny řasy obalí a zajistí jim objem a délku
  • intenzivní pigment řasám dodá výraznou černou barvu
  • speciální složení na řasách tvoří semi matný efekt

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku naneste na řasy po celé jejich délce od kořínků ke konečkům a pročešte. Pro intenzivnější vzhled naneste dvě vrstvy. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
pro objem

O značce Max Factor

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu s přípravky pro líčení. Reklamní slogan „Max Factor – make-up maskérů filmových hvězd“ není žádný reklamní trik, ale pravdivý odraz skutečnosti a historického vývoje značky.

Max Factor je jméno make-up artisty polského původu, který na začátku 20. století emigroval do Los Angeles, kde si založil obchod s líčidly a vlásenkářskými potřebami. Max Factor Company vznikla v roce 1909 a od samého začátku si získala popularitu ve filmovém průmyslu. Herci si chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe, maskéři netrpělivě čekali na nové přípravky a společnost vyvíjela jeden kosmetický hit za druhým.

Jako první přišla značka Max Factor na trh s make-upem pro každodenní líčení, proslavila se také svým zlatým práškem do vlasů nebo srdíčkovými rty. Pokud tedy toužíte po přípravcích s pečujícím složením, profesionálním výsledkem a zároveň i trendových novinkách, podívejte se do nabídky kosmetiky Max Factor.

Recenze Max Factor Dark Magic2