Max FactorBrow Highlighter rozjasňující tužka pod obočí

1×
Max Factor Brow Highlighter rozjasňující tužka pod obočí
Max Factor Brow Highlighter rozjasňující tužka pod obočí
4 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: MXF02220

Rozjasňující tužka pod obočí Max Factor Brow Highliter okamžitě prozáří každé líčení a zvýrazní tvar vašeho obočí.

Vlastnosti:

  • v jediném kroku definuje a rozjasní obočí
  • zajišťuje bezchybný a mladistvější vzhled
  • hladká krémová textura umožňuje snadné nanášení

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte jemnými tahy pod oblouk obočí a jemně ji rozetřete do ztracena.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Efekt
rozjasňující
Barva
růžová

Kosmetika Max Factor patří k nejzářivějším stálicím na trhu v oblasti líčení. Historie značky sahá až k počátku 20. století a reklamní slogan „make-up maskérů filmových hvězd“ odkazuje na zlatý věk Hollywoodu a příběh o vývoji značky. Na stříbrném plátně se tehdy v souvislosti s make-upem totiž objevovalo jediné jméno.

Max Factor byl vizionářský make-up artista polského původu, který se v roce 1914 přesunul do Los Angeles, aby byl blíže začínajícímu filmovému průmyslu. Zde si založil obchod s líčidly a herci si brzy chodili pro radu, jak vypadat na plátně co nejlépe. Maskéři zase netrpělivě čekali na nové produkty. Max Factor však věřil, že kouzlo make-upu by mělo být dostupné všem ženám a poprvé v historii tak začala být líčidla k dispozici i široké veřejnosti.

Více než 100 let existence značky už přineslo řadu ikonických produktů. Z těch úplně prvních to byl právě Max Factor make-up pro filmové plátno nebo zlatý prášek do vlasů. V posledních letech pak značku proslavila především řasenka Max Factor 2000 Calorie a dlouhotrvající Max Factor rtěnka Lipfinity.